produkty stavební chemie
Nový web

RIVLATEX SU

RIVLATEX SU

Základní nátěr pro povrchy s vysokou nasákavostí

RIVLATEX je jednosložkový základní nátěr, připravený k použití, na bázi hybridních pryskyřic ve vodní disperzi. Po nanesení přípravku RIVLATEX SU se rychle vytvoří elastický, lesklý, kompaktní a voděodolný film, velmi přiléhavý k podkladu a dokáže tak zpevnit a upravit absorpci vody z povrchu a současně zlepšit adhezi lepidel na dlaždice. Je speciálně vyvinut při aplikace na sádrokarton nebo prefabrikovaná betonové desky.

RIVLATEX SU se používá jako adhezní základní nátěr pro lepení keramické dlažby cementovými lepidly série MONOTACK, BETON R a BETON HOME na jakékoliv povrchy na bázi sádry nebo pěnobetonu nebo na pokládku na cementové obklady (jako vyrovnávací nebo samonivelační prostředky a omítky) na povrchy ze sádry, anhydridu nebo jako sádrové potěry na cementovou omítku.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

Spotřeba závisí na poréznosti a drsnosti povrchu. Na sádrokarton je standard mezi 100 a 200 g/m2.

BALENÍ

Láhve 1 l v krabici po 20 ks, nádrže 5 l v krabici po 4 ks, kanystr 25 l.

Doporučení Nord Resine

Na sádrokartonu nebo prefabrikovaných betonových deskách RIVLAX SU zcela uschne za cca 2 hodiny při teplotě 23 °C a 50 % relativní vlhkosti. Vytvoří velmi tenký film, odolný a lehce lepkavý.Po uplynutí této doby je možno začít s pokládkou dlaždic.