produkty stavební chemie
Nový web

NORPHEN FONDO SL

NORPHEN FONDO SL

Dvousložkový kotvící podklad bez ředidel.

NORPHEN FONDO SL je dvousložkový přípravek, který se smísí v okamžiku nanášení. Je bez ředidel a je speciálně určen pro povrchy před nanesením podlah na bázi tekutých epoxidových pryskyřic bez ředidel. Umožňuje stěrkování povrchů a odstranění veškerých stop poréznosti tak, aby se vytvořilo ideální licí lože pro přilnutí následujících vrstev.

OBLASTI POUŽITÍ

Pro stěrkování a aplikaci základního nátěru na betonové povrchy (vhodně zdrsněné) před pokládkou jakéhokoliv druhu epoxidové stěrky.

Naneste na čisté a suché povrchy, zbavené pohyblivých částí, jednu vrstvu přípravku. Druhou vrstvu naneste za 1 hodinu.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Vlijte složku B přípravku NORPHEN FONDO SL do složky A a dobře mechanicky promíchejte. Přidejte 30-50 % hmotnosti křemičitého písku a naneste ocelovou stěrkou. V případě dalších vrstev se zasypává pískem frakce 0,1-0,5.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

0,45 kg/m2 povrchu s lehkým otryskáním.

BALENÍ

Balení 3 nebo 12 kg A+B.

Doporučení Nord Resine

Přípravek NORPHEN FONDO SL je vytvořen tak, aby se vytvrdil cca 6 hodin po nanesení, a bylo možno provést dvě vrstvy denně a tím urychlit provedení pryskyřičných podlah.

Během prvních 48 hodin od nanesení způsobuje, že je ošetřený povrch přilnavý, aby k němu byly ukotveny další vrstvy epoxidové nebo jiné kompatibilní pryskyřice.