produkty stavební chemie
Nový web

STONE EASY PRIMER

STONE EASY PRIMER

STONE EASY PRIMER

Dvousložková základová vrstva pro sypaný povrch

Přípravek STONE EASY PRIMER je dvousložkový elastomer, který se připravuje bezprostředně před použitím smícháním 2 tekutých složek. Po smíchání se z přípravku vytvoří sice hustá, ale tekoucí hmota, kterou lze snadno aplikovat ocelovým hladítkem jako samonivelační stěrku.. Před nalitím přípravku na podlahu se do jeho směsi přimíchává probarvený křemenný písek 0,3–0,9 řady Farmacrete, aby bylo možné dosáhnout požadované tloušťky nanášené hmoty.

OBLAST POUŽITÍ

Jako základová vrstva pro povrchové dokončovací a ochranné vrstvy z probarveného křemenného písku, tekuté hydroizolační stěrky řady BETONGUAINA nebo BETONGUAINA.S nebo jednosložkové hydroizolační vrstvy řady NORTIG.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Složku A a složku B přípravku STONE EASY PRIMER rozmíchejte v manipulační nádobě za použití vrtačky s vhodnou spirálou. Přidejte 50 % hmotnosti probarveného křemenného písku 0,3–0,9 a nanášejte ocelovým hladítkem. Pro usnadnění rozlití přípravku můžete použít propichovací váleček s ocelovými hřeby. Za čerstva stěrku posypte přibližně 4 kg křemenného písku stejného typu.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

0,55 kg/m2 plochy a 4,5 kg probarveného křemenného písku

BALENÍ

Kbelíky po 15 kg (A+B)