produkty stavební chemie
Nový web

PROBARVENÝ A ČIRÝ TIPEWALL

PROBARVENÝ A ČIRÝ TIPEWALL

PROBARVENÝ A ČIRÝ TIPEWALL

Dvousložkový přípravek na bázi rozpouštědel pro hydroizolační systém, odolný proti UV záření

Přípravek, který se připravuje bezprostředně před pokládkou smícháním dvou tekutých složek v rozpouštědle. Jedná se o velmi pružnou krycí vrstvu s vysokým stupněm odolnosti proti kyselinám a zásadám, která nežloutne a lze ji podle libosti dále probarvovat podle systému barevných odstínů na bázi rozpouštědel Nord Resine. Přípravek je k dispozici i v následujících verzích:

  • antivandal – TIPEWALL TRASPARENTE AGR s vyšší odolností proti poškrábání
  • antivandal s protiskluzem –TIPEWALL TRASPARENTE AGR ADS s přidáním další inertní složky, která snižuje kluzkost za přítomnosti vody.

OBLAST POUŽITÍ

Jako speciální krycí vrstva pro estetickou ochranu systémů TRAFFIDECK, EASY LAST 90, NORTIG, HELASTON COLOR a jiných produktů.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Složku A přípravku TIPEWALL smíchejte se složkou B v manipulační nádobě za použití vhodného spirálového míchače. Nanášejte ihned válečkem, štětcem nebo nástřikem v jedné nebo ve dvou vrstvách, jakmile první vrstva zaschne.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

0,12 kg/m2 plochy na jednu vrstvu

BALENÍ

Kbelík a plechovka o 3 kg (A+B)

Kbelík a plechovka o 15 kg (A+B)

Doporučení Nord Resine

TIPEWALL se používá jako krycí a estetická vrstva chránící proti UV záření tekuté stěrky NORTIG a BETONGUAINA. Přípravek TIPEWALL může být podle libosti esteticky upravován barevným posypem FLAKES.