produkty stavební chemie
Nový web

PRO-TILER

PRO-TILER

PRO-TILER

Hydroizolační ochrana dlažeb, chránící spáry a dlažbu před působením kyselých dešťů!

Schopnost přípravku PRO-TILER FINITURA ve spojení s přípravkem PRO-TILER FONDO umožňuje vytvořit neviditelný film s vysokým stupněm ochrany a vysokou životností, který zabrání zatékání vody pod dlaždice a zaručí tak prodloužení životnosti terasy.

SNADNÁ APLIKACE

POKRYJE – VÍCE NEŽ 10 m2

HYDROIZOLAČNÍ A PRODYŠNÝ

Ochranná vrstva terasových dlaždic

Ochrana před průsaky vody je mimořádně důležitá zejména pro účely ochrany cementových staveb před kyselými dešti. Jev kyselých dešťů způsobovaný srážkami oxidu uhličitého a jiných složek znečištěného ovzduší společně s dešťovou vodou se již stal běžnou záležitostí i ve Středomoří a čím dál tím vážněji narušuje životnost stavebních konstrukcí v Itálii.

PRO-TILER chrání před průsaky vody terasy a balkóny, všechny nasákavé povrchy zdí, chodníků a venkovních stěn, ať se již jedná o beton, omítku nebo dlažbu. PRO-TILER se hodí i na ošetření stěn a podlah koupelen opatřených obklady a dlažbou.

Snadné použití přípravku PRO-TILER může po velice dlouhou dobu zajistit dokonalou ochranu všech částí budovy, které jsou běžně vystaveny tomuto kyselým dešťům. Obsah sady PRO-TILER (2 litry) vystačí na ošetření plochy o přibližně 10 m2.

Sada se skládá z:

PRO-TILER FONDO – přípravek na bázi rozpouštědel, oligomerů a polymerů schopný chemicky reagovat s povrchem minerální povahy a učinit jej vodoodpudivý, aniž by ovlivnil jeho barevnou tonalitu a původní prodyšnost. PRO-TILER FONDO vyvolá dlouhodobý vodoodpudivý a ochranný účinek proti atmosférickým vlivům a UV záření. Používá se jako základová vrstva před nanesením krycí vrstvy PRO-TILER FINITURA.

PRO-TILER FINITURA – jednosložkový bezbarvý a tekutý fluoridový polymer na bázi rozpouštědel připravený k okamžitému použití. Tento přípravek se používá na nasákavé povrchy stavebních konstrukcí, které byly předtím ošetřeny přípravkem PRO-TILER FONDO. Velice rychle proniká a po zaschnutí na povrchu stavební konstrukce vytvoří neviditelný ochranný film, který sice brání průsakům vody, ale umožňuje prostup par. Přípravek PRO-TILER FINITURA má velmi vysokou odolnost proti UV záření, která společně se schopností zamezit ulpívání nečistot na ošetřovaném povrchu a chemicky se svázat s přípravkem PRO-TILER FONDO, z něj činí mimořádně účinný neviditelný ochranný přípravek s dlouhou životností.

BALENÍ

Sada 2 litry složená z:

PRO-TILER FONDO 1 litr

PRO-TILER FINITURA 1 litr