produkty stavební chemie
Nový web

NORTIG FIBER LAST

NORTIG FIBER LAST

NORTIG FIBER LAST

Vláknitá rychleschnoucí tekutá stěrka na vodní bázi

Jednosložková elastomerická tekutá stěrka na vodní bázi k okamžitému použití. Její obsah je bohatý na syntetická vlákna různého typu a rozměru, která vytvářejí výztuhu hydroizolační stěrky. Velice rychle schne a lze tedy na ni pokládat obklad nebo dlažbu již po 3 až 4 hodinách od nanesení. V kombinaci s přípravkem BETONSEAL MS 2.0 a speciální špachtlí pro vytváření vnitřních rohů je ideálním přípravkem pro hydroizolaci koupelen, sprch, balkónů a jakéhokoliv prostředí, které je třeba chránit proti vodě, před pokládkou obkladů nebo dlažeb.

OBLAST POUŽITÍ

Používá se jako rychleschnoucí tekutá stěrka pro přímé lepení mozaiky, obkladů a dlažeb jakéhokoliv typu a přírodního kamene ve vlhkých prostorách, koupelnách, sprchách, vanách apod.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Ověřte si, zda je plocha podkladu dostatečně soudržná a odolná proti odtržení a nedrolí se. V případě potřeby naneste základovou vrstvu přípravku RIVLATEX SU nebo NORPHEN SW SOLID rozředěného ve vodě v poměru 1:4. Ocelovým hladítkem naneste první velice tenkou vrstvu stěrky NORTIG FIBER LAST. Počkejte půl hodiny na zaschnutí a poté naneste druhou vrstvu přípravku. Spotřebujete tak 1,2 kg/m2.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

1,2 kg/m2 plochy

BARVA

světle zelená, bílá

BALENÍ

Kbelíky o 5, 10 a 20 kg