produkty stavební chemie
Nový web

NORDBLACK

NORDBLACK

NORDBLACK

Černá tekutá hydroizolační plasticko-elastická stěrka na vodní bázi

NORDBLACK je černý tekutý přípravek na vodní bázi, tvořený elastomerovými polymery, živicí a přísadami, který se používá ve spojení s výztuží MAT 22 pro vytvoření hydroizolačních krycích vrstev s vysokou přilnavostí k tenkým vrstvám; je schopný snášet i podklady, které vykazují střední dilatací, nebo malé trhliny. 

OBLAST POUŽITÍ

Používá se jako hydroizolační tekutá vrstva pro stěny základů, nádob na květiny, podkladních vrstev podlahových krytin, nádrží na neagresivní a užitkovou vodu nebo jiné předměty málo vystavené přímému slunečnímu záření. Pro hydroizolaci květinových nádob a visutých zahrad je výrobek k dispozici ve verzi ANTIRADICE (proti kořenům.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Před prováděním prací se přesvědčte, zda teplota prostředí je vyšší než +1°C. Otevřete balení a naneste přípravek v dostatečně silné vrstvě na ošetřovaný povrch, položte výztuž a znovu nanášejte tak dlouho, dokud ji výztuž nepřestane přijímat.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

od 2 do 2,5 kg/m2 s výztuží MAT 22

BALENÍ

Kbelíky o 4 kg na paletě po 120 kbelících

Kbelíky o 18 kg na paletě po 33 kbelících

Doporučení Nord Resine

Rozhodnete-li se používat přípravek NORDBLACK, budete používat produkt bez rozpouštědel a nepříjemného zápachu a vytvoříte účinnou a bezpečnou hydroizolační vrstvu. Je ideální za příznivých povětrnostních podmínek a za teplého počasí.