produkty stavební chemie
Nový web

HELASTON SOL

HELASTON SOL

HELASTON SOL

Černá vysoce pružná tekutá hydroizolační stěrka

Černý tekutý přípravek na bázi rozpouštědel s typickým silným zápachem, složený z elastomerových polymerů, živice a přísad, který se používá ve spojení s výztuží MAT 22 pro vytvoření krycích hydroizolačních vrstev o vysoké přilnavosti k tenkým vrstvám; je schopný snášet i podklad, který vykazuje vysoký stupeň dilatace nebo trhliny.

OBLAST POUŽITÍ

Jako tekutá hydroizolační stěrka na stěny základů, květinových nádob, vysutých zahrad (s dvojím vyztužením) a jiné předměty, které nejsou vystaveny přímému slunečnímu záření.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Před nanášením zajistěte dostatečné větrání prostor. Otevřete balení a přípravek rozmíchejte. Naneste dostatečně silnou vrstvu na ošetřovanou plochu, položte výztuhu a znovu nanášejte tak dlouho, dokud ji výztuž nepřestane přijímat. U visutých zahrad tento krok zopakujte. Vyčkejte 10–15 dnů před nasypáním zeminy.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

2,5 kg/m2 s jedním vyztužením

přibližně 3,3 kg/m2 s dvojím vyztužením

BALENÍ

  • Kbelíky o 5 kg na paletě po 120 kusech
  • Kbelíky o 10 kg na paletě po 60 kusech
  • Kbelíky o 20 kg na paletě po 33 kusech

Doporučení Nord Resine

HELASTON SOL je ideálním hydroizolačním přípravkem pro všechny plochy, které budou zaplněny zeminou nebo jakkoliv chráněny proti UV záření, jelikož je velice levný, má široký interval provozní teploty (-40 až +80 °C) a může být nanášen i za velmi chladného počasí při teplotách až do -10 °C.