produkty stavební chemie
Nový web

HELASTON COLOR

HELASTON COLOR

HELASTON COLOR

Dvousložková elastomerová stěrka

HELASTON COLOR je reaktivním přípravkem složeným ze dvou složek, které se smíchají až před použitím. Vznikne tak pružná hmota, která se nanáší na suchý podklad, a vytvoří se tak hydroizolační vysoce účinná stěrka. 

OBLAST POUŽITÍ

Patrová parkoviště, nádoby na květiny, bazény, visuté zahrady, ploché střechy a terasy. Může být používána i jako krycí vrstva pro posílení odolnosti přípravku NORTIG a BETONGUAINA proti stojaté vodě.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Složku B přípravku HELASTON COLOR nalijte do složky A a mechanicky promíchejte. Přípravek nanášejte hladítkem nebo válečkem, položte vybrané vyztužení (obvykle NYCON) a znovu nanášejte tak dlouho, dokud ji výztuž nepřestane přijímat. Pokud tento přípravek používáte jako krycí vrstvu jiných hydroizolačních stěrek, naneste ji ve dvou vrstvách válečkem po vyzrání základové vrstvy.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

od 0,5 kg/m2 jako krycí vrstva do 3 kg/m2 jako samotná tekutá stěrka

BALENÍ

Kbelík o 12 kg

Kbelík o 24 kg

Doporučení Nord Resine

Tento přípravek se používá pro vytvoření hydroizolační stěrky všude tam, kde je při slabých vrstvách požadována snadná aplikace, vysoký stupeň voděodolnosti a absolutní necitlivost k výkyvům teplot. Přípravek HELASTON COLOR je zvlášť vhodný pro realizaci pochozích a cyklistických povrchů, sportovních zařízení, hřišť na „bocce, petanque“, cyklistických drah a jako krycí vrstva proti kořenům hydroizolačních stěrek vysutých zahrad.