produkty stavební chemie
Nový web

EASY LAST 90

EASY LAST 90

EASY LAST 90

Vysoce pružná vlhkostí vytvrzující jednosložková tekutá stěrka

EASY LAST 90 je jednosložková elastomerová samonivelační tekutá stěrka bez rozpouštědel připravená k okamžitému použití, která vysychá při kontaktu se vzduchem vytvářením vnitřní síťové struktury. Nanáší se ve dvou vrstvách s odstupem jednoho nebo více dnů. Vytvoří se tak pochozí pružný a měkký povlak, který je voděodolný a mrazuvzdorný. Dále může být povrchově opatřen dalšími estetickými nebo ochrannými prostředky proti UV záření, jakými jsou např. probarvený nebo čirý TYPEWALL, s přidáním barevného Flakes, nebo bez pro vytvoření esteticky přitažlivého povrchu.

OBLAST POUŽITÍ

Jako tekutá stěrka se používá na ploché střechy, terasy a balkóny o sklonu nižším než 5 °, na potěr, beton, zvonivky, slinutou dlažbu, přírodní kámen nebo i na jiné zašlé stěrky nebo pryskyřičné venkovní podlahy.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Povrch si připravte podle předpisů stanovených pro nanášení hydroizolačních stěrek na venkovní terasy. Otevřete kbelík a přípravek promíchejte spirálou nastavenou na nízký stupeň otáček. Počkejte 10–15 minut, aby z produktu unikl vzduch, a poté jej rozlijte.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

1,2 kg/m2 plochy

BARVA

světle zelená

BALENÍ

Kbelík 23 kg