produkty stavební chemie
Nový web

E.P. LASTIK

E.P. LASTIK

E.P. LASTIK

Hydroizolační dvousložková pružná malta

E.P. LASTIK je dvousložková malta na vodní bázi, která po vytvrdnutí vytvoří poměrně pružnou hydroizolační bariéru. Obecně se používá jako hydroizolace betonových van na vodu, koupelen, sprch, balkónů, teras a bazénů před pokládkou dlažby, na zděné konstrukce přicházející do styku se zeminou a konstrukcí zabudovávaných do země, dále se používá jako antikarbonatační ochrana betonových konstrukcí, které podléhají značné deformaci, zejména překlady a prefabrikované stropní desky. E.P. LASTIK nachází též použití jako ochrana betonových konstrukcí, které přicházejí do styku s mořskou vodou či rozmrazujícími přípravky, nebo popraskaných betonových konstrukcí a omítek pro ochranu před průsaky vody a agresivních látek.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Pečlivě smíchejte obě složky míchací spirálou nastavenou na nízký stupeň otáček a naneste hladítkem. V případě použití na balkónech nebo na zvlášť namáhaných plochách se E.P. LASTIK vhodně vyztužuje síťkou ze skelného vlákna.

TEPLOTA POUŽITÍ

S.P. LASTIK musí být používán za teploty vyšší než 1 °C.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

Pro dosažení vrstvy o tloušťce 1 mm je třeba nanést 1,7 kg/m2.

BALENÍ

o 32,5 kg na paletě po 56 baleních

Doporučení Nord Resine

Když je třeba použít tradiční hydroizolační systém u teras, je třeba potěr ochránit další vrstvou, která zamezí jeho promáčení. E.P.LASTIK je ideálním produktem pro ochranu potěru pod dlaždicemi.