produkty stavební chemie
Nový web

BETONGUAINA.S

BETONGUAINA.S

BETONGUAINA.S

Vysoce účinná dvousložková tekutá stěrka

BETONGUAINA.S je integrovaný hydroizolační systém koncepčně podobný přípravku BETONGUAINA, ale doplněný o velmi vysoký stupeň pružnosti. Vlastnosti vyzrálé vrstvy jej předurčují pro ideální hydroizolační systémy teras a balkónů, kdy je třeba pokládku provádět za velice ztížených podmínek, jako např. za nízkých a velmi nízkých teplot (až do -30 °C), na rozlehlých plochách, konstrukcích, které budou zatěžovány a dokončovány dalším silikátovým systémem BRIGHT STONE (pojízdné terasy).

OBLAST POUŽITÍ

Dlouhotrvající hydroizolace plochých střech, teras, balkónů, krytiny ploché střechy, střešních úžlabí, van, bazénů, sprch, saun, fitness center, kdy je třeba dosáhnout vyšší účinnosti, pokud se týká odolnosti proti popraskání za nízké teploty.

ZPŮSOB POUŽITÍ Do složky A (tekuté) přípravku BETONGUAINA.S nasypte složku B (prášek) a míchejte mixerem tak dlouho, dokud nedosáhnete homogenní směsi bez hrudek. Směs naneste na ošetřovanou plochu, rozbalte na ni výztuž a znovu nanášejte tak dlouho, dokud bude výztuž vsakovat.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

  • přibližně od 2 do 2,3 kg/m2 s výztuží NYCON 100
  • přibližně 2,5 kg/m2 s výztuží MAT 22 podle nasákavosti podkladu
  • 2,8 kg/m2 s výztuhou NYCON 200

CHEMICKÉ SLOŽENÍ PITNÉ VODY

Je-li tento přípravek nanášen a používán podle technických specifikací uvedených v technickém listu, neodchází ke změně chemického složení pitné vody, s kterou přijde do styku (podle výnosu prez. rep. č. 236/88).

BALENÍ

Balení o 10 kg na paletě po 60 baleních
Balení o 20 kg na paletě po 44 baleních