produkty stavební chemie
Nový web

BETONGUAINA

BETONGUAINA

BETONGUAINA

Dvousložková tekutá stěrka

BETONGUAINA® je integrovaný hydroizolační systém skládající se z tekuté a práškové složky, které se spolu smíchají až bezprostředně před pokládkou, a třetí složky, kterou tvoří vyztužovací netkaná textilie, jež se impregnuje směsí prvních dvou uvedených složek. Spojením všech tří složek vznikne hydroizolační vrstva mající pro stavebnictví naprosto revoluční vlastnosti.

OBLAST POUŽITÍ

Dlouhotrvající hydroizolace plochých střech, teras, balkónů, krytiny ploché střechy, střešních úžlabí, van, bazénů, sprch, saun a fitness center.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Do složky A (tekuté) přípravku BETONGUAINA nasypte složku B (prášek) a míchejte mechanickým míchadlem tak dlouho, dokud nedosáhnete homogenní směsi bez hrudek. Směs naneste na ošetřovanou plochu, rozbalte na ni výztuž a znovu nanášejte tak dlouho, dokud bude výztuž vsakovat.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

  • přibližně od 2 do 2,3 kg/m2 s výztuží NYCON 100
  • přibližně 2,5 kg/m2 s výztuží MAT 22 podle nasákavosti podkladu

Doporučení Nord Resine

BETONGUAINA je ideální hydroizolační systém pro rovné krytiny, kdy se má docílit pochozí pohledové vrstvy nebo vrstev, které budou dokončovány dalšími odolnými silikátovými nátěry nebo dlažbou. Využijte výhod zdravé hydroizolace mající vysokou propustnost pro vodní páry; pokládku můžete provádět za jakéhokoliv počasí i na mokrém podkladu, v zimě nebo za velmi vysokých letních teplot.