produkty stavební chemie
Nový web

RASOMIX®

RASOMIX®

RASOMIX®

Protismršťovací omítka(stěrka) s plastickou konzistencí pro rekonstrukci ozdobných říms, nepravidelností a nedokonalostí různého druhu od 0 do 50 mm.

RASOMIX je předmíchaný práškový jednosložkový přípravek, k dispozici v bílé a šedé barvě a  používá se pro jakýkoliv druh přípravy zdobení vnitřních a venkovních povrchů. Pro své charakteristiky je zvláště vhodný k obnově vlysů a říms nebo pro opravy rohů a zdí jakéhokoliv typu, a díky své pružnosti je vhodný i ke stěrkování míst vystavených dilataci, jako jsou čela stropů s potěrem, utěsnění spár pro stropy Predalles, spojení sádrokartonu se zdí nebo sádrokartonu se stropem. Zdi s vysokou savostí musí být předem ošetřeny přípravkem NORDLATEX nebo SUPERLATEX.

ZPŮSOB APLIKACE

Smíchejte s vodou a míchejte mechanickým nízkootáčkovým míchadlem, dokud nevznikne konzistence odpovídající zamýšlenému použití. Nejpozději do dvaceti minut zahajte nanášení. Produkt zůstává tvarovatelný i po zahájení tvrdnutí.

Průměrná spotřeba

K nanesení tloušťky cca 1 mm je třeba 1,5 kg Rasomixu na 1 m².

Balení

Pytlíky o obsahu 5 kg v krabicích po 5 kusech.

Pytel o obsahu 25 kg na paletách po 56 kusech.

Doporučení Nord Resine

RASOMIX ® je modelovatelná omítka(stěrka) s obsahem vláken! Kdykoliv bude potřebovat rekonstruovat detaily, vyplnit stopy či použít stěrku v jedné vysoké vrstvě, je RASOMIX ideálním produktem.

RASOMIX ® je modelovatelná omítkA (stěrka) s obsahem vláken.

Při estetických dokončovacích pracích na nových, ale především starých stavbách se stává, že je potřeba něco vystěrkovat, vytmelit, vyrovnat rohy, ucpat díry, zrekonstruovat římsy atd. Je tam tedy  zapotřebí velmi specializovaného produktu.

Doba zpracovatelnosti: 45 min
Odolnost v tlaku: 7,5 MPa
Odolnost v ohybu: 4,4 MPa
Přídržnost: 1,1 MPa
Zrnitost: < 0,63 mm
Třída reakce na oheň: 0