produkty stavební chemie
Nový web

RASANTE 2000 2K

RASANTE 2000 2K

Stěrka s vynikajícími vlastnostmi pro stěrkování vnitřních i venkovních stěn a podlah.

RASANTE 2000 2K je dvousložkový produkt. Po smíchání obou složek se vytváří velmi přilnavá a jemná směs, ideální ke stěrkování stěn a podlah, po němž bude následovat nátěr na bázi pryskyřic s ředidlem nebo epoxidových pryskyřic.

Typ použitého pojiva a inertního materiálu umožňuje dosažení absolutně nejvyšší tvrdosti nátěru – přesto se však nedoporučuje pro podlahy, po nichž přejíždějí vozíky či dopravní prostředky o hmotnosti nad 3,5 t.

ZPŮSOB APLIKACE

Obě složky míchejte pomocí nízkootáčkového mechanického míchadla, dokud se nevytvoří jemná a krémová konzistence. Nechte asi 10 minut odpočinout a do 60 minut pak naneste jednu nebo více vrstev.  V teplém období lze po cca 7 dnech  stěrku natřít rovněž epoxidovými pryskyřicemi nebo přípravky na bázi ředidla.

Průměrná spotřeba

K vytvoření tloušťky cca 1 mm je třeba 1,2 kg produktu Rasante 2000 2K na 1 m².

Balení

Složka A

Pytel o obsahu 25 kg na paletách po 56 kusech.

Složka B

Kanystr o objemu 9 l.

Doporučení Nord Resine

RASANTE 2000 2K se doporučuje na vnitřní stěny ze sádrokartonu vyztuženého skleněnou sítí o hustotě 160 g/m², ještě před aplikací pryskyřičného nátěru, a na venkovní použití ke stěrkování obložení balkonu a teras před aplikací produktu BETONGUAINA a BETONGUAINA.S.