produkty stavební chemie
Nový web

RASANTE 1200

RASANTE 1200

RASANTE 1200

Stěrka pro dokončovací práce na vnitřním i venkovním povrchu občanských staveb , včetně povrchů starých, v bílé nebo světle šedé barvě. Stěrka RASANTE 1200 je předmíchaný práškový produkt, který po přidání vody vytváří silně přilnavou jemnou směs, ideální pro všechny typy jemných stěrek pro občanské stavby i na všechny typy náročných podkladů, jako jsou staré omítky, lesklé nesavé povrchy jako obkladačky, staré karbonatované betony, staré dobře držící plastické nátěry atd., bez nutnosti předchozího ošetření povrchu adhezívními latexy. Dále se používá ke stěrkování balkonů a teras, následně ošetřovaných přípravkem BETONGUAINA. Povrchy s nerovnostmi přesahujícími 4-5 mm je třeba připravit.

Nenanášejte ve vrstvách o tloušťce přesahující 5 mm.

ZPŮSOB APLIKACE

Smíchejte s vodou a míchejte mechanickým nízkootáčkovým míchadlem, dokud nevznikne jemná, krémová konzistence. Nechte cca 10 minut odpočinout a zahajte nanášení jedné nebo dvou vrstev do 60 minut. Stěrku lze následně natřít vodou ředitelnými produkty (ne však produkty obsahující ředidla) – v teplém ročním období nejdříve po 7 dnech.

Průměrná spotřeba

K dosažení vrstvy o síle  cca 1 mm je třeba 1,4 kg Rasante 1200 na 1 m².

Balení

Pytel o obsahu 25 Kg na paletách po 56 kusech.

Doporučení Nord Resine

Produkt RASANTE 1200 zvolte pro stěrkování starých povrchů, včetně náročných podkladů, pro tloušťky do 5 mm ve dvou vrstvách nanesených  po sobě. Dále lze RASANTE 1200 použít pro dokončení vnitřních i venkovních svislých betonových povrchů, omítek, plastických omítek či obkladů.