produkty stavební chemie
Nový web

NORPHEN W3

NORPHEN W3

NORPHEN W3

Epoxidová stěrka

Jedná se o ideální produkt na stěrkování obzvláště tvrdé, mrazuvzdorné a odolné ponoření do vody,, především při přípravě podkladů pro následné ošetření epoxidovými či polyuretanovými pryskyřicemi, kdy je potřeba vytvořit stěrku odolnou vůči protitlaku vody prostupující z podlahy o vlhkosti 4-7 % (měřeno karbidem).

Produkt se skládá ze tří složek, které se smíchají v okamžiku použití, čímž vznikne plastická cemento-epoxidová stěrka s vysokou adhezí, ideální pro stěrkování podlah a stěn. V případě porézních podkladů je třeba před touto stěrkou nanést jednu vrstvu přípravku NORPHEN SW SOLID ředěného vodou.

ZPŮSOB APLIKACE

Ve vhodné nádobě nejprve smíchejte složky A a B, poté přidejte práškovou složku C a mechanicky míchejte, dokud nedosáhnete homogenní směsi. Podkladový povrch může být suchý nebo mírně vlhký. Aplikuje se ocelovým nebo plastovým hladítkem.

Průměrná spotřeba

K vytvoření tloušťky cca 0,5 mm je třeba 1 kg produktu Norphen W 3 na 1 m².

Balení

12 a 30 kg A (kbelík) + B (kbelík) + C (pytel).

Doporučení Nord Resine

Specifická trojsložková epoxidová stěrka pro následnou aplikaci pryskyřičných nátěrů a laků, speciálně vyvinutá pro přípravu podlah i při výskytu vlhkosti a tlaku z negativní strany.

NORPHEN W 3 je vhodný také ke stěrkování náročných povrchů, jako jsou staré obkladačky a skleněné mozaiky.