produkty stavební chemie
Nový web

NORDRY 100 BASE

NORDRY 100 BASE

NORDRY 100 BASE

Koncentrovaný odstraňovač vlhkosti pro sanační injektáž

Koncentrovaný přípravek funkčně modifikovaných složek, který po vhodném rozpuštění ve vodě bezprostředně před sanačním zákrokem vytvoří hydrofobní roztok o vysokém stupni penetrace do cihelného zdiva.

OBLAST POUŽITÍ

Přípravek se používá jako hydrofobní prostředek ve stavebnictví, jak pro vytváření chemických bariér, tak pro zvýšení hydrofobní schopnosti nasákavých výrobků.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Do ošetřovaného zdiva vytvořte celou řadu otvorů podle pokynů uvedených v technickém listu. Přípravek zřeďte a injektujte do otvorů  příslušnými tryskami a airless čerpadlem..

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

150–170 g zředěného přípravku/cm2/tloušťku zdi

BALENÍ

Lahve o 1 l v krabicích po 20 kusech

Kanystr o 25 l

Doporučení Nord Resine

NORDRY 100 BASE je 100% ekologický produkt určený pro biologické stavebnictví. Umožňuje snadno vytvářet účinné bariéry proti zemní vlhkosti, nevydává žádný zápach a je tedy vhodným přípravkem pro rekonstrukci rezidenčních prostor.