produkty stavební chemie
Nový web

BETONLATEX

BETONLATEX

BETONLATEX

Latex pro lepidla a cementové malty

BETONLATEX je přípravkem na bázi vodní disperze elastomerických polymerů, emulgátorů, stabilizátorů a aditiv, vyvinutý právě pro zvýšení stupně přilnavosti, pružnosti a hydroizolace. Používá se jako přísada do lepidel a cementových malt.

BETONLATEX je zejména určen pro použití:

  • s lepidlem MONOTACK SUPER pro pokládku další vrstvy porcelánové slinuté dlažby na leštěnou porcelánovou slinutou dlažbu bez nutnosti jakékoliv další úpravy povrchu kromě běžného očištění
  • s přípravkem NORDCEM pro všechna použití, kde se vyžaduje vyšší stupeň pružnosti a přilnavosti povrchu cementového mléka po vytvrzení.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Do manipulační nádoby nalijte 6 litrů BETONLATEXu a poté pomalu přidávejte přípravek v prášku za neustálého mechanického míchání. Viskozitu v případě potřeby upravte vodou. Před použitím nechte odpočinout po dobu 3–4 minut.

BALENÍ

Kanystry o 6,5 l na paletě o 540 litrech

Doporučení Nord Resine

BETONLATEX umožňuje jednoduchým a bezpečným systémem dosáhnout cyklu lepení další vrstvy porcelánové slinuté dlažby na porcelánovou slinutou dlažbu i s leštěným povrchem, aniž by bylo třeba jej předem  mechanicky upravovat.