produkty stavební chemie
Nový web

RASANTE 1200S

RASANTE 1200S

RASANTE 1200S

Hrubá stěrka pro vnitřní i venkovní dokončovací práce.

Stěrka RASANTE 1200S je předmíchaný práškový produkt, který po přidání vody vytváří silně přilnavou jemnou směs, ideální pro všechny typy jemných stěrek pro občanské stavby a na všechny typy náročných podkladů, jako jsou staré omítky, lesklé nesavé povrchy jako obkladačky, staré karbonatované betony, staré dobře držící  plastické nátěry atd., bez nutnosti předchozího ošetření povrchu adhezívními latexy. Ideální k přípravě povrchů, které budou dokončeny barevnými omítkami či obkladačkami. Povrchy s nerovnostmi přesahujícími 4-5 mm je třeba připravit.

Nenanášejte ve vrstvách o tloušťce přesahující 5 mm.

ZPŮSOB APLIKACE

Smíchejte s vodou a míchejte mechanickým nízkootáčkovým míchadlem, dokud nevznikne jemná, krémová konzistence. Nechte cca 10 minut odpočinout a do 60 minut zahajte nanášení jedné nebo dvou vrstev.

Průměrná spotřeba

K nanesení tloušťky cca 1 mm je třeba 1,5 kg Rasante 1200S na 1 m².

Balení

Pytel o obsahu 25 kg na paletách po 56 kusech.

Doporučení Nord Resine

Tuto stěrku s vysokou přilnavostí a odolností vůči tlaku zvolte pro stěrkování starých stavebních povrchů, včetně skelných, kde bude následně aplikována barevná omítka nebo keramické obklady. Pomocí RASANTE 1200 S lze nanášet stěrku o síle  až 5 mm v jedné vrstvě.