produkty stavební chemie
Nový web

X-POWDER NF

X-POWDER NF

Zpevňující protiprachový, adhezní a nežloutnoucí podkladový potěr na beton.

POPIS A OBLAST POUŽITÍ

Roztok nežloutnoucích vytvrzovacích pojiv (reakcí s vlhkostí vytváří mřížkovitou strukturu) v rozpouštědle, s vysokou penetrační schopností do různých typů podkladů.

X-POWDER NF je určen k použití jako ochrana proti tvorbě prachu, skvrn a jako přípravek ke zpevnění betonových průmyslových podlah tvrzených křemičitany tam, kde je třeba aplikovat transparentní protiolejový a protiprachový nátěr v chladnějších podmínkách (i při teplotách pod 0°C) a v prostředí se zvýšenou vlhkostí (i 5 % při měření metodou karbidu vápníku).

APLIKACE

X-POWDER NF je vhodný zejména k ošetřování povrchů s nízkou porézností. Rychlé povrchové tvrdnutí a vysoká zpevňující schopnost spolu se skutečností, že nežloutne, z něj činí špičkový přípravek k ošetřování betonových podlah.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Na nové betonové podlahy: umyjte povrch pouze vodou, a po 1-2 dnech schnutí naneste jednu až dvě vrstvy metodou „čerstvé do čerstvého“, nebo následující den podle požadovaného výsledku.

Na staré betonové podlahy: přípravkem STRIPPER, zředěným vodou v poměru 1:5 pečlivě vyčistěte povrch, mechanicky vykartáčujte, opláchněte a po 2-4 dnech schnutí naneste stejným způsobem, jako v předchozím bodě.

Doplňující informace naleznete v technickém listě produktu.

SPOTŘEBA

Na horizontální betonový podklad:
150 - 200 g/m2;

Na vertikální podklad:
120 - 150 g/m2;

DOBA POUŽITÍ

24 - 36 hodin po nanesení

BALENÍ

1 l kovová plechovka v krabici po 20 kusech.

5 l kovová plechovka v krabici po 4 kusech.

20 l kovová plechovka.