produkty stavební chemie
Nový web

STRATOFLEX PU

STRATOFLEX PU

Pružná epoxidová stěrka

Jedná se o dvousložkový přípravek, který se smíchá v okamžiku aplikace. Po vyzrání je vysoce pružnný, což umožňuje použití stěrky v nízkých teplotách. Může být dodán v různé barevnosti a běžně se používá na vícevrstvé podlahy, vytvořené litím pryskyřice a sypané křemičitým pískem s kulovitými zrny.

OBLASTI POUŽITÍ

Jako podkladová vrstva na povrchy, ošetřená posypaným přípravkem NORPHEN FONDO SL, pro vytvoření protiskluzových podlah. Jako pružná samovyrovnávací stěrka pro místnosti, vystavené vibracím nebo na kovové povrchy, předem upravené přípravkem NORPHEN FONDO MA. Jako podkladový výrobek pro vytvoření podlah v mrazících boxech s teplotami pod 0°C.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Vlijte složku B přípravku STRATOFLEX do složky A a dobře promíchejte mechanickým mixerem s nízkým počtem otáček. Je-li to stanoveno, vsypte křemičitý písek a vlijte na povrch ošetřený základním nátěrem, kde hmotu rozetřete ocelovou stěrkou. Metodou čerstvé do čerstvého zasypte křemičitým pískem. Den poté odstraňte přebytečný písek, zbruste a naneste konečný přípravek NORPHEN 200 HCR.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

0,75-0,9 kg/m2 podle druhu křemíku, kterým je doplněn.

BALENÍ

12 a 20 kg A+B.

Doporučení Nord Resine

Specifický výrobek pro pryskyřičné stěrky na podlahy v mrazicích boxech do -20°C.