produkty stavební chemie
Nový web

NORPHEN SW SOLID

NORPHEN SW SOLID

Dvousložkový přípravek k ochraně proti prachu a olejům ve vodnaté emulzi.

NORPHEN SW SOLID je dvousložkový přípravek, který se připravuje bezprostředně před jeho aplikací smícháním dvou složek s použitím mechanického mixéru a přidáním vody v množství, které závisí na konkrétním typu prováděného ošetření. Přípravek se vyznačuje dobrou penetrační schopností a po vyzrání vytváří povrchový film, chránící před prachem a oleji.

OBLAST POUŽITÍ

Ochrana proti prachu se zneviditelňujícím účinkem nebo proti olejům s filmotvorným pololesklým efektem.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Nalijte složku B přípravku NORPHEN SW SOLID do složky A, důkladně míchejte pomocí mechanického mixéru, dokud se nevytvoří dokonale promíchaná směs. Přidejte 1-8 částí vody podle typu prováděného ošetření (řiďte se pokyny uvedenými v technickém listě).

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

jako protiprachový přípravek 0,025-0,05 l/m2 ve dvou vrstvách; jako ochrana proti olejům 0,1-0,15 l/m2 ve třech vrstvách.

ZACHOVÁNÍ CHEMICKÝCH VLASTNOSTÍ A PITNOSTI VODY

Je-li výrobek aplikován a používán v souladu s instrukcemi uvedenými v technickém listě, nemění chemické vlastnosti vody, s níž přichází do kontaktu (DPR /Dekret prezidenta republiky/ č. 236/88).

BALENÍ

Sada 3 kg.

Sada 7,5 kg.

Doporučení Nord Resine

NORPHEN SW SOLID má vysokou impregnační schopnost a dobrou chemickou odolnost, neobsahuje rozpouštědla, a je tedy šetrný k okolnímu prostředí a k obsluhujícímu personálu; vytváří paropropustný film, nemění chemické vlastnosti vody, s níž přichází do kontaktu.