produkty stavební chemie
Nový web

NORDPUR SW

NORDPUR SW

Polyuretanový přípravek na bázi vody k ošetřování podlah.

NORDPUR SW je dvousložková pryskyřice, připravovaná v okamžiku nanášení a vyznačující se kotvící schopností na betonových křemencových podlahách, obecně nevyžadující čištění s použitím kyselých prostředků nebo broušení/leštění. Po vyzrání vytváří film dostatečně nepropouštějící vodu ani oleje a propouštějící vodní páry. To umožňuje jeho použití i na podklady s vlhkostí nad 3% (měření metodou karbidu vápníku). Přípravek vytváří film mimořádně příjemného vzhledu, pololesklý a vhodný k použití pro všechna prostředí bez mokrého provozu, a bez dopravních prostředků zaparkovaných na vlhkém povrchu.

OBLAST POUŽITÍ:

Používá se k nanášení ochranné dekorační vrstvy proti prachu a olejům na průmyslové podlahy ošetřované na sucho (sklady, výrobny příze, montáže).

ZPŮSOB POUŽITÍ

Nalijte složku B přípravku NORDPUR SW do složky A, důkladně míchejte pomocí mechanického mixéru, dokud se nevytvoří dokonale promíchaná směs. Přidejte 10 - 20 % vody a naneste válečkem nebo postřikem.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

0,25 - 0,30 kg/m2 ve dvou vrstvách při nanášení válečkem; - 0,25 kg/m2 při nanášení postřikem.

BALENÍ

6,2 kg a 18,6 kg (A+B) v barevném provedení

5,3 kg a 15,9 kg (A+B) v bezbarvém provedení s možností následného barvení.

Doporučení Nord Resine

NORDPUR SW je dodáván také v bezbarvém provedení s možností dodatečného barvení pomocí příslušných PAST v barvách, jež jsou součástí kolorimetrického  systému, realizovaného firmou NORD RESINE.