produkty stavební chemie
Nový web

MALTA RAPIDA

MALTA RAPIDA

Třísložková rychle tuhnoucí částečně samonivelační malta

MALTA RAPIDA je přípravek skládající se ze dvou tekutých složek na bázi epoxidu a jedné práškové složky. Po jejich promíchání vytvoří hustou a stékající pastu, která se nanáší ozubenou stěrkou, a má výrazné samonivelační vlastnosti v tloušťkách vyšších než 2 mm. Je to ideální výrobek pro vytváření základních vrstev pro epoxidové nátěry, je-li zapotřebí vyrovnat nepravidelný povrch pro následné dokončovací vrstvy. V barevné verzi je to velice rychlý a levný systém pro realizaci nátěrů v průmyslových halách, neboť se nanáší v jedné vrstvě.

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k tomu, že se jedná o rychle tuhnoucí výrobek, práce s ním může být v teplé sezóně obtížná. Zvolte proto vhodnou sezónní variantu výrobku, provádějte aplikaci rychle a nádoby s výrobkem uschovávejte v chladu.

MALTA RAPIDA je vytvořena pro zatvrdnutí za cca 5 hodin od nanesení, je tedy možné provést nános dvou vrstev denně a urychlit tak vytvoření pryskyřicových podlah.

OBLASTI POUŽITÍ NEUTRÁLNÍHO VÝROBKU

Základní střerky pro vyrovnání dlážděných povrchů s hloubkou spáry do 3 mm, v jedné vrstvě.

  • všeobecně vyrovnávající stěrky pro následné nátěry NORPHEN LEVEL, NORPHEN 200 HCR, NATURAL atd.

OBLASTI POUŽITÍ BAREVNÉHO VÝROBKU

  • jako nátěry vysoce odolné vůči stlačení, lehce protiskluzné, pro průmyslové podlahy (papírny, strojírenské dílny apod.)

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

4 kg/m2

BALENÍ

20 kg A+B+C pro letní verzi, 17,5 kg A+B+C pro zimní verzi.

Doporučení Nord Resine

MALTA RAPIDA je přípravek, vyvinutý pro snížení podílu pracovní síly při úpravě povrchů, určených pro průmyslovou výrobu : je možné vytvořit nátěr o tloušťce cca 2 mm, libovolně barevný, v jedné jediné vrstvě na předem zdrsněný povrch. Je velmi odolný proti tlaku a otěruvzdorný.