produkty stavební chemie
Nový web

FLOOR LUX T

FLOOR LUX T

Tekuté sklo pro povrchy silné vrstvy.

POPIS A OBLAST POUŽITÍ

FLOOR LUX T je inovativní přípravek, sestávající ze dvou tekutých složek v atmosféře z plynného dusíku,  které se smísí krátce před aplikací, a během míšení, jež probíhá ve volném ovzduší, se dusík nahrazuje vlhkostí ze vzduchu a plyny přítomnými v ovzduší. Tím je zahájen proces kontrolované retikulace, který probíhá během následujících dvanácti hodin a v jeho důsledku se vytváří film silné vrstvy, který:

  • Nežloutne ani při dlouhodobé expozici slunečním paprskům;
  • Nekrystalizuje ani při opakované expozici zvýšeným teplotním výkyvům;
  • Má vysokou povrchovou tvrdost, jež umožňuje překonat odpor podobných přípravků na bázi epoxidových pryskyřic;
  • Dlouhodobě si zachovává absolutní transparentnost;
  • Lze jej použít i při mnohem nižších teplotách okolního prostředí, než u epoxidových systémů;
  • Nemá nežádoucí tendenci vytvářet „oka“ a „důlky“ (což je typické u epoxidových pryskyřic) i při aplikaci vrstev slabších než 1,5 mm.

Z tohoto důvodu je produkt vhodný zejména k nanášení na dekorační pochozí povrchy nebo v nábytkářském průmyslu.

APLIKACE

FLOOR LUX T lze použít na všechny dekorační pryskyřicové povrchy, zejména na systémy DEKOR ART firmy Nord Resine: naprostá absence rozpouštědel umožňuje jeho použití v jakýchkoli situacích. Přípravek je doporučován zejména jako dekorace nábytku obecně, pro silně namáhané pochozí podlahy , dekorační panely různých typů, zejména jsou-li vystaveny působení slunečního záření.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Prostudujte ozorně pracovní postup uvedený v technickém listě, který je dodáván společně s přípravkem. Nalijte složku A přípravku FLOOR LUX T do složky B a zamíchejte pomocí nízkootáčkového mixeru. Vyčkejte několik minut, poté nalijte na ošetřovanou plochu a důkladně rozetřete stěrkou.

SPOTŘEBA

Při zalití 1,4-1,5 kg/m2 povrchu.

Balení

Sada A+B po 3,5 kg.

Sada A+B po 8,1 kg.