produkty stavební chemie
Nový web

NORPHEN SW SOLID

NORPHEN SW SOLID

NORPHEN SW SOLID

Zpevnění betonu a potěrů.

Epoxidová směs, která s vodou tvoří emulzi, ideální pro zpevnění špatně soudržných potěrů, podlah a omítek, a to díky výjimečné schopnosti penetrace a pojivosti i na vlhkém podkladu. NORPHEN SW SOLID se obvykle používá ke zpevnění podkladů, které vykazují „křídovatění“ povrchu, narušení, včetně hloubkového, nebo tam, kde je nutno zvýšit odolnost cementopískových podkladů nebo podkladů typu GROVE MASSETTO vůči tlaku.

ZPŮSOB APLIKACE

Ujistěte se, že okolní teplota je vyšší než +10°C. Produkt připravte nalitím složky B do složky A, smíchejte mechanickým míchadlem a vodu přidejte teprve do dosažení homogenní směsi obou složek. Aplikujte válečkem v jedné nebo dvou vrstvách, dokud nedosáhnete požadované penetrace. Chcete-li penetraci zvýšit, nalijte vydatné množství přípravku na ošetřovaný povrch a poté tekutou hmotu roztírejte pomocí gumové stěrky na vodu po dobu 20-30 sekund.

Průměrná spotřeba

Od 50 do 150 g koncentrovaného produktu podle savosti podkladu.

Chemická nezávadnost

Pokud je produkt aplikován a používán podle instrukcí uvedených v technickém listu, nemění parametry chemické nezávadnosti vody, se kterou přijde do styku (podle Vyhlášky prezidenta republiky DPR 236/88).

BALENÍ

Sada 3 kg (A+B), sada 7,5 kg (A+B).

Doporučení Nord Resine

Prostředek se vyznačuje výbornou schopností penetrace i do vlhkých podkladů a po polymeraci dosahuje vynikajícího zpevnění a vytváří povrchový protiprachový a protiolejový film.

SC1

SC1