produkty stavební chemie
Nový web

LEVEL FINO

LEVEL FINO

LEVEL FINO

Cementová samonivelační stěrka pro vyhlazení podkladu.

LEVEL FINO je předmíchaný práškový produkt, který vytváří dobře tekutou cementovou směs s výraznými samonivelačními schopnostmi, vhodný k vysoce odolnému a rychle zrajícímu vyhlazování. Prostředek je velmi dobře přilnavý ke všem druhům podkladů, s nimiž se ve stavebnictví běžně setkáváme. Díky svému zvláštnímu složení, především díky aditivu LEVEL FINO ESW, je vhodný k vnitřnímu i venkovnímu použití, včetně průmyslových podlah.

Možnosti použití

Jako rychlá vyhlazovací samonivelační stěrka před aplikací dalších nátěrů. Její vrstva musí mít minimální tloušťku  3 mm v případě aplikace materiálů o vysoké pevnosti v tahu na:

  • potěry z písku a cementu, které vytvářejí povrchy s rovnoměrnou savostí;
  • potěry na bázi přírodního síranu vápenatého nebo syntetického anhydritu;
  • stávající podlahy z keramiky, dlaždic ze směsi mramorové drtě,, přírodního kamene, dřeva, slínku, kameniny.

Průměrná spotřeba

2 kg na výrobu tloušťky 1 mm na 1 m².

Balení

Pytel o hmotnosti 25 kg na paletě po 56 kusech.

Doporučení Nord Resine

Použití přípravku LEVEL FINO je jednoduché, ale pozornost je třeba věnovat poloze eventuálních rozdělovacích oddělovacích či dilatačních spár. Zabraňte tomu, aby LEVEL FINO přilnul ke stěnám v místě, kde je aplikován. Pamatujte, že jedinými přípustnými geometrickými tvary podkladu beze spár jsou čtverec a obdélník: případný tvar do „L“ musí být rozdělen spárou na tvary čtvercové či obdélníkové (což je pravidlo, které je třeba dodržovat vždy, i když se na potěr klade dlažba z anhydritu či přírodního síranu vápenatého).

SC1

SC1