produkty stavební chemie
Nový web

LEVEL CRETE

LEVEL CRETE

LEVEL CRETE

Barevná cementovo-pryskyřičná samonivelační stěrka

Cyklus LEVEL CRETE® byl vyvinut speciálně k výrobě hotových podlah určených pro malou zátěž a spočívá v nanesení následujících vrstev:

  • kotvící podklad;
  • vrstva lité cementové samonivelační barevné stěrky;
  • barevné dotvoření (fakultativní);
  • průhledná dokončovací zpevňující ochrana proti skvrnám;
  • udržovací voskování.

Tento cyklus se skládá z jednoho práškového přípravku probarveného ve hmotě (nebo určeného k obarvení pomocí past přidávaných během přípravy), ke kterému stačí přidat vodu a vytvoří se velmi tekutá směs, připravená k nanesení na jakoukoliv plochu po předchozím ošetření základovým nátěrem NORPHEN FONDO SL a mírným poprášením křemičitým pískem 0,7-1,2.

Konečným výsledkem je barevný povrch velmi odolný vůči otěru, který po ošetření přípravkem NORPHEN SW SOLID a NORDPOWDER CERA vytvoří dokonalou podlahu pro firemní vzorkovny či kanceláře, pro obytné budovy, a po přidání produktu LEVEL FINO ESW rovněž pro průmyslové haly s lehkým provozem.

Průměrná spotřeba

9 kg pro vytvoření vrstvy o tloušťce 5 mm na 1 m².

Balení LEVEL CRETE COLORATO

pytel  25 kg na paletě po 40 pytlích.

Balení LEVEL CRETE NEUTRO

pytel  25 kg na paletě po 40 pytlích.

Doporučení Nord Resine

V případě pronikající vlhkosti je nutno před aplikací prostředku LEVEL CRETE provést sanaci podkladu a zablokovat vzlínání vlhkosti nejúčinnější metodou indikovanou a ověřenou některým z certifikovaných technikům pověřeným aplikací přípravků Nord Resine.

CyklusLEVEL CRETE

Cyklus LEVEL CRETE, ať už je realizován z přípravku obarveného ve výrobě nebo z neutrálního přípravku probarveného na místě, představuje skvělou alternativu k barevným systémům na bázi pryskyřice, všude tam, kde je potřeba zachovat „neplastické“ vlastnosti povrchu.

Podlaha může být dokončena jednoduše přípravkem proti skvrnám NORPHEN SW SOLID, NORDPOWDER CERA nebo může být zušlechtěna následnou aplikací estetizačních cyklů NORPHEN W 3 COLORATO.

Ke každodenní údržbě doporučuje společnost NORD RESINE používat speciální čisticí prostředek LILIUM.

Technické údaje

Měrná jednotka

Hodnoty

zrnitost UNI EN 933-1

mm

< 0,4

konzistence UNI 8997

---

supertekutá

odolnost v ohybu po 28 dnech, UNI EN 196

MPa

12 ± 2

odolnost v tlaku po 28 dnech, UNI EN 196

MPa

30 ± 5

SC1

SC1