produkty stavební chemie
Nový web

NORDECAL FORTE GEL

NORDECAL FORTE GEL

NORDECAL FORTE GEL

Kyselý gel na odstraňování vodního kamene.

Kyselý gelový čistící prostředek na odstraňování vodního kamene. Přípravek obsahuje kyselinu chlorovodíkovou a proto je vysoce účinný při odstraňování minerálních usazenin (vápenatých nebo cementových), obtížně odstranitelných čistícími prostředky na bázi jiných kyselin. Je mnohem účinnější než NORDECAL FORTE díky svým dlouhodobějším účinkům a je daleko více ředitelný (max. do poměru 1:10 s vodou), přičemž si stále zachovává svou vysokou účinnost.

OBLAST POUŽITÍ

Používá se k odstraňování výkvětů, pokovené vrstvy z okrajů, přebytečného cementu, malty a zbytků vyrovnávací hmoty z podlah (podlahy z pálených cihel, keramiky, kameniny, slínku a pod.) a z vertikálních stavebních povrchů (cihlové fasády, cementové zdi atd.). Používá se rovněž k přípravě cementových podlah na použití přípravku CEM-O-LUX.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Způsob použití přípravku NORDECAL FORTE GEL je podrobně popsán v technickém listě, v němž jsou uvedeny všechny potřebné informace.

BALENÍ

Plastové kanystry s obsahem 5 a 25 l.

Doporučení Nord Resine

V případě, že se na ošetřované ploše vyskytují materiály nebo nátěry citlivé na působení kyselých čistících prostředků, jako např. desky z přírodního kamene nebo travnatý pažit, zajistěte přiměřenou a stálou recirkulaci vody.