produkty stavební chemie
Nový web

DRY STONE

DRY STONE

Neviditelný ochranný přípravek zabraňující tvorbě skvrn (s efektem do ztracena).

Přípravek obsahující oligomery s nízkou molekulární hmotností v hydroalkoholovém roztoku, ideální pro olejoodpudivé ošetření přírodního a umělého kamene s lesklou povrchovou úpravou, používaného k dekoračním účelům.

DRY STONE nemění estetický vzhled ošetřovaného povrchu a účinně jej chrání proti působení organických kyselin (citrónová šťáva atd.).

ZPŮSOB POUŽITÍ

Nanášejte na dokonale suchý povrch v jedné nebo dvou vrstvách s intervalem mezi jednotlivými nátěry alespoň 24 hodin, a pečlivě rozetřete přípravek po celém povrchu, případné zbytky setřete čistým hadrem.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

0,05 l přípravku na jeden čtvereční metr ošetřované plochy.

BALENÍ

Lahvička s obsahem 0,3 l v krabici po 16 kusech

Láhve s obsahem 1 l v krabici po 20 kusech

5 l kanystr v krabici po 4 kusech

Doporučení Nord Resine

Před použitím ošetřených povrchů počkejte alespoň 24 hodin, aby bylo umožněno minimální požadované vyzrání původní aktivní látky.

Po vyzrání zabraňuje DRY STONE absorpci vodnatých a olejovitých tekutin do ošetřovaných povrchů a chrání je před působením agresivních látek.

DRY STONE se používá jako neviditelný ochranný prostředek na mramor, granit, porcelánovou kameninu, slínek, dřevo, tkaniny a další typy savých povrchů.

Díky tomu, že je zcela neviditelný ,  a schopnosti neměnit estetický vzhled ošetřovaných povrchů, je přípravek DRY STONE zvláště vhodný k ochraně před tvorbou skvrn při ošetřování všech typů barveného přírodního kamene s tmavými odstíny, jako např. modrého kamene.

Technická data

Měrná jednotka

Hodnoty

Zdánlivá dynamická viskozita, ISO 3219

mPa-s

22 ±5

Úhel záběru

stupně

>100