produkty stavební chemie
Nový web

ELASTIC TOP

ELASTIC TOP

ELASTIC TOP

Impregnační ochranný plášť pro plechové střechy a střechy ze stříkaného PU.

Hybridní produkt na bázi polymerů rozptýlených ve vodě, avšak uzavřených v maticovém roztoku, určený k ochraně středně silných vrstev (500-600 µ) stříkané polyuretanové pěny, lakovaných či natíraných plechových oxidovaných povrchů, hliníkových plechů atd. Vyznačuje se velmi vysokou elastomericitou, již si udržuje při nízkých teplotách a také po dlouhodobém působení slunečního záření a povětrnostních vlivů. Jeho nejzajímavější vlastnost spočívá v tom, že vzhledem ke svému specifickému složení může být aplikován jak během chladných zimních dnů, tak i v horkých letních dnech.

OBLAST POUŽITÍ

Obvykle se používá k ochraně před UV zářením a impregnaci stříkané PU pěny, k ochraně před oxidací a k impregnaci plechů na střechách, nebo obecněji k ochraně a impregnaci povrchů se zvýšenou dilatací.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Po přípravě kovového povrchu k ošetření (na PU není třeba nanášet základní nátěr) a odstranění oxidace pomocí přípravku RED OX a po důkladném vyčištění od mastnot a prachu nastříkejte ELASTIC TOP pomocí vakuové trysky, dokud nebude dosaženo požadované spotřeby.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

1 kg přípravku ElasticTop na jeden čtvereční metr povrchu.

BALENÍ

Kbelík 20 kg.

STANDARDNĚ NABÍZENÉ BARVY

Bílá, šedá, červená a zelená. Další barvy na objednávku.