produkty stavební chemie
Nový web

AMIANTOPLAST

AMIANTOPLAST

AMIANTOPLAST

Zapouzdřovací prostředek pro azbest.

Speciální přípravek na bázi plastických materiálů a elastomerických pryskyřic v emulzi, který po zaschnutí vytváří barevný povlak propouštějící páry a nepropouštějící vodu, odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření, který je schopen definitivně zapouzdřit azbestocementové výrobky a zcela zamezit uvolňování vláken do ovzduší.

CERTIFIKACE

Produkt je způsobilý k užívání jako ZAPOUZDŘOVACÍ PROSTŘEDEK pro výrobky z azbestocementu třídy „A“, v souladu s ustanovením DM (Ministerského dekretu) ze dne 20. 8. 1999.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Před ošetřením je třeba pečlivě vyčistit podklad a odstranit všechny usazeniny a houbovité nánosy, jež by mohly bránit dokonalému přilnutí zapouzdřovací vrstvy, a nanést jednu vrstvu kotvícího a zpevňujícího nátěru PRIMER SOL PLAST. Nejpozději půl hodiny po nanesení základního nátěru aplikujte dva nátěry přípravku AMIANTOPLAST, postřikem nebo štětkou, s odlišnou kontrastní barvou, s přestávkou 6-24 hodin mezi jednotlivými nátěry.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

1 – 1,2 kg produktu na ošetření 1 m2 plochy.

Doporučení Nord Resine

AMIANTOPLAST je produkt, certifikovaný v souladu s normou UNI 10686 a splňující požadavky Dekretu/nařízení Ministerstva zdravotnictví ze dne 20. 8. 1999 (G.U. /Gazzetta Ufficiale/ č. 249 ze dne 22 .10. 1999), a je tedy vhodný k použití jako zapouzdřovací prostředek pro výrobky třídy „A“.