produkty stavební chemie
Nový web

NORPHEN DRESS - NORPHEN DRESS typ B

NORPHEN DRESS - NORPHEN DRESS typ B

Pryskyřice pro teraso.

NORPHEN DRESS je dvousložkový přípravek, který po smíchání vytváří velmi tekutou směs s vynikající vlhčící schopností a roztíratelností, a je ideální pro pasty určené k lití potěrů u podlah leštěných/broušených diamantovým brouskem. Po vytvrdnutí (24 hodin) mohou být takto připravené malty broušeny a tmeleny, a také leštěny.

Oblast použití: Obvykle se NORPHEN FONDO SL používá pro inertní směsi s jemnou granulometrií typu MARMIX. Je dodáván i ve verzi NORPHEN DRESS typ B, speciálně vyvinuté pro hrubozrnné nátěry mozaikových podlah.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Připravte povrch určený k pokládce dle potřeby s použitím přípravku NORPHEN FONDO SL nebo NORPHEN W3 či jiného přípravku. Nalijte složku A do složky B a rozmíchejte mechanickým mixérem; přidejte všechna předpokládaná inertní plniva a pomocí mixéru, zvoleného podle vlastností pasty, připravte konečnou směs, která se ocelovými stěrkami rozetře po povrchu. Po vytvrdnutí vybruste, vytmelte a vyleštěte tak, aby konečným výsledkem byla plánovaná povrchová úprava.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

Od 4,0 do 6,0 kg/m2 podle velikosti inertních látek.

BALENÍ

Po 18,85 kg (kbelík a kanystr) u transparentní verze.

Doporučení Nord Resine

NORPHEN DRESS umožňuje realizaci mozaikových podlah s velmi tenkými vrstvami (7-8 mm). Ideální pro rekonstrukce a výstavní sály.