produkty stavební chemie
Nový web

TILE TACK

TILE TACK

TILE TACK

Lepidlo pastovité konzistence připravené k okamžitému použití pro pokládku obkladu a dlažby – TYP D1 T E

TILE TACK je jednosložkové lepidlo pastovité konzistence složené z vodní disperze akrylových pryskyřic, písků o předurčené zrnitosti a speciálních plniv.

Tento přípravek je určen k okamžitému použití. Dodává se ve snadno zpracovatelné viskózní pastovité konzistenci s vysokým stupněm přilnavosti a lepicí síly, prodlouženým otevřeným časem a bez svislého skluzu.

Po vyzrání, ke kterému dochází vypařením v přípravku obsažené vody, dosahuje:

  • dobré pružnosti
  • značné lepicí síly i v počáteční fázi bezprostředně po pokládce
  • vynikající odolnosti proti vibracím a deformacím podkladu.

TILE TACK se používá pro:

  • interiérové lepení nasákavých obkladů a dlažeb a keramické mozaiky, jak na stěnu tak strop, na tradiční podklady opatřené hladkou omítkou nebo malovanou omítkou za podmínky, že jedna z těchto vrstev je nasákavá, a po předchozí kontrole přilnavosti malby, sádrokarton jen ošetřený přípravkem RIVLATEX a na nekovové deformovatelné obklady
  • bodové lepení izolačních materiálů typu polystyrén, expanzní polyuretan, zvuk pohlcujících panelů atd.
  • interiérové lepení na podlahy a dostatečně vyzrálý pískocementový potěr (např. 45 dní u 6cm potěru), podlahy s podlahovým topením, podlahy opatřené dlaždicemi za podmínky, že jedna z dvou vrstev je nasákavá.

BALENÍ

Kbelík o 5 kg na paletách po 120 kusech

Kbelík o 20 kg na paletách po 33 kusech

Doporučení Nord Resine

TILE TACK je praktické lepidlo připravené k okamžitému použití pro opravy a drobnou údržbu v domácím prostředí. Je ideální pro kutily, je kvalitnější než tradiční cementová lepidla.