produkty stavební chemie
Nový web

NORPHEN PU

NORPHEN PU

NORPHEN PU

Epoxi-polyuretanový tmel

NORPHEN PU je dvousložkový tmel, který se míchá až bezprostředně před použitím, pro dosažení směsi tekuté nebo pastovité konzistence přidáním silikátu; je kompatibilní s mnoha hydroizolačními přípravky a pryskyřicemi pro ošetřování průmyslových podlah. Díky těmto vlastnostem je vhodný pro použití jako spárovací tmel nebo jako mezivrstva pro zvýšení odolnosti povrchů proti praskání, kde je zapotřebí dosáhnout vysoké odolnosti proti pochozímu a pojezdovému zatížení. 

OBLAST POUŽITÍ

Tmel na dělicí spáry betonových podlah před nanášením pryskyřic, na realizaci rohových elastomerových pásů mezi zdmi a podlahou, tmelení prasklin a spojů rovných střech, teras a balkónů před nanesením přípravku BETONGUAINA.

  • Teplota pro nanášení: +7 až +40 °C
  • Provozní teplota: -30 až +80 °C
  • Dokonalé vyzrání: 7 dní

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

1,35 kg pro získání 1 litru objemu

Přípravku byla udělena TŘÍDA REAKCE NA OHEŇ 1 (JEDNA) podle ministerské vyhlášky ze dne 26. 6. 1984 v pozměněném znění ministerskou vyhláškou ze dne 3. 9. 2001.

BALENÍ

Sada o 1,5 kg v balení po 2 sadách

Sada o 4,5 kg v balení po 2 sadách

Balení o 20 kg

Doporučení Nord Resine

Doporučujeme tento přípravek používat zejména jako tekutou izolační a hydroizolační stěrku pro vany, bazény a fontány, kdy potřebujete zaručit pružnou izolaci vnějšího pláště s vynikající kompatibilitou a přilnavostí k podkladu. Lepšího výsledku se dosáhne vyztužením netkanou textilií PL 100.