produkty stavební chemie
Nový web

MONOTACK H BOND

MONOTACK H BOND

MONOTACK H BOND

Lepidlo na obklady a dlažby s vysokým stupněm deformovatelnosti – TYP C2 T E S2

MONOTACK H BOND je práškové lepidlo určené na obklady a dlažby jak pro vnitřní tak venkovní použití, které se míchá pouze s vodou až bezprostředně před pokládkou. Má vynikající zpracovatelnost a je bez svislého skluzu. Doporučuje se na obklady a dlažby velkého a nadrozměrného formátu pokládané do max. 1,5cm vrstvy lepidla.

MONOTACK H BOND je díky svému vysokému stupni deformovatelnosti ideálním lepidlem pro pokládku dlažeb na podlahy s podlahovým topením. 

POUŽITÍ

Typ podkladu: Toto lepidlo lze používat na stěny z tradičních zděných materiálů opatřené hladkou omítkou a na dokonale vyzrálé pískocementové potěry (např. 45 dní u 6cm potěru), stejně tak i na nesourodé povrchy.

Typ obkladů a dlažeb: keramické jednožárové nebo dvoužárové obklady a dlažby, strojově a ručně vyráběná toskánská rustikální dlažba, interiérová a exteriérová pokládka slinuté dlažby, zvonivek, jednožárového obkladu a dlažeb s vysokým stupněm přilnavosti o velkém nebo nadrozměrném formátu.

Množství záměsové vody: MONOTACK H BOND šedý – 6,1 l na pytel, MONOTACK H BOND bílý – 6,0 l na pytel

Teplota zpracování: +5 až +40 °C

Spárování: stěny 6–12 hodin, podlaha 24 hodin

Pochůznost: 24–36 hodin

Plná zatížitelnost: 12–15 dní

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

Od 6 kg/m2 do 8–10 nebo více kg/m2 s hladítkem 15 mm

BALENÍ

Pytle o 25 kg

Palety po 56 pytlích

Doporučení Nord Resine

Jedná se o kvalitnější výrobek než lepidlo FLEX. Díky jeho složení jej lze používat pro pokládku přírodního kamene a dlaždic velkého a nadrozměrného formátu nemající úplnou rovinnost nebo v případech, kdy je třeba používat lepidlo se zvlášť vysokou přilnavou silou.