produkty stavební chemie
Nový web

BETONSEAL MS 2.0

BETONSEAL MS 2.0

BETONSEAL MS 2.0

Vlhkostí vytvrzující tmel s nízkým modulem pružnosti

Jedná se o neutrálně reagující jednosložkový tmel na bázi MS Polymeru® neobsahující rozpouštědla ani izokyanáty, s nízkým modulem pružnosti a vynikající přilnavostí a s použitím základové vrstvy nebo bez (v tomto smyslu viz tabulka technického listu).

Je vynikajícím způsobem odolný proti UV záření a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Téměř se nesmršťuje a uchovává si svou pružnost při teplotách v intervalu od -40 °C do +100 °C.

OBLAST POUŽITÍ

Díky možnosti přetírat jej dalšími nátěry je zvlášť určen pro tmelení spojů a pro realizaci pružných rohových pásků zalitých za čerstva přípravkem BETONGUAINA nebo BETONGUAINA.S.

Pro všechna ostatní použití a technické vlastnosti viz technický list.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Po případné úpravě povrchu přípravek BETONSEAL MS 2.0 vytlačujte standardní pistolí a povrch upravte zednickou lžící nebo hladítkem.

BALENÍ

Tuby o 290 ml v krabici po 12 kusech, zatavená balení po 600 ml

Doporučení Nord Resine

BETONSEAL MS 2.0 je bezpochyby nejúčinnějším tmelem, který se dnes na trhu nachází. Lze jej dodatečně lakovat, má vynikající přilnavost i na nerezové oceli a dlouhou životnost ve všech jeho stavebních použitích.

BETONSEAL MS 2.0 je ideálním tmelem pro tmelení spojů potěru před pokládkou hydroizolačních systémů realizovaných přípravky BETONGUAINA nebo BETONGUAINA.S a dále pro všechny přípravné práce, jako např. vytváření pružných spojů mezi podlahou a stěnami a podlahou a průběžnými prvky.

BETONSEAL MS 2.0 se používá při aplikaci pryžových profilů na dělicí spoje typu bright stone profile.

Vysoká kryvost a přilnavost k jakémukoliv suchému podkladu tohoto ideálního elastomerového systému jej předurčují všude tam, kde je zapotřebí vytvořit pružnou přechodovou vrstvu mezi podkladem a hydroizolačním systémem.

Technické údaje

Měrná jednotka

Hodnota

Modul pružnosti při 100 %, DIN 53504

MPa

1,3 ± 0,2

Prodloužení při přetržení, DIN 53504

%

≥ 200

Zatížení při přetržení, DIN 53504

MPa

2,0 ± 0,2

Návrat po natažení, DIN 52455

%

≥ 95

Tvrdost, shore A, DIN 53505

---

25 ± 3

Provozní teplota

°C

od -40 do +100

Odolnost proti UV záření

---

vynikající