produkty stavební chemie
Nový web

NORPHEN W 3 COLORATO

NORPHEN W 3 COLORATO

NORPHEN W 3 COLORATO

Základní hladící přípravek pro bazénové nátěry.

NORPHEN W 3 COLORATO je třísložkový systém, který se připravuje k použití bezprostředně před aplikací smícháním nejprve dvou tekutých složek (A a B) a následně přidáním třetí složky, která se přimíchá do směsi, přičemž vzniklou směs je třeba důkladně promíchat. Připravená směs je hustá a pastovitá, velmi hebká a snadno aplikovatelná pomocí stěrky.

OBLAST POUŽITÍ

Používá se jak k přípravě dna před případnou dekorací pomocí přípravku EASY COLOR, tak jako impregnační barevný nátěr určený k finální povrchové úpravě s použitím přípravku NORPHEN POOL FINITURA při realizaci bazénových nátěrů s vysokou estetickou hodnotou.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Po přípravě povrchů v souladu s nejnovějšími poznatky v oboru bazénových nátěrů se přípravek NORPHEN W 3 COLORATO aplikuje v několika vyhlazovacích a vyrovnávacích nátěrech, dokud nebude dosaženo spotřeby materiálu zhruba 1,5-2,0 kg/m2. V případě nerovností vyhlazujte povrch mezi jednotlivými nátěry pomocí abrazivní drátěnky.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

1,5-2,0 kg/1 m2 plochy.

BALENÍ

10 kg sada (A+B+C).

Balení po 20 kg.

Doporučení Nord Resine

Je-li nutné aplikovat dvoubarevný povrchový nátěr, je vhodnější, aby světlejší barva byla použita jako poslední vrstva nátěru.