produkty stavební chemie
Nový web

NORDCHLOR

NORDCHLOR

Jednosložková ochranná glazura pro bazény.

NORDCHLOR je jednosložková ochranná glazura na bázi halogenových polymerů, pigmentů a aditiv, v rozpouštědlech s pomalým odpařováním. Po vytvoření filmu se produkt vyznačuje vynikající chemickou odolností, odolností vůči vodě a UV záření, díky čemuž si po dlouhou dobu zachovává své vlastnosti. S odstupem času lze NORDCHLOR aplikovat na dříve nanesenou vrstvu přípravku samotného, a to bez nutnosti předchozího obroušení či vyhlazení brusným papírem, avšak až po vyčištění podkladu.

Oblast použití

K pravidelné údržbě bazénů, nádrží na chov ryb, fontán atd.; ochranná vrstva pro plechy; krycí nátěr s vysokou chemickou odolností pro jiné vrstvy/nátěry.

Způsob použití

Otevřete balení a promíchejte jeho obsah; v případě nutnosti přidejte NORDCHLOR SOLVENTE; aplikujte dva nebo více nátěrů s několikahodinovou přestávkou mezi jednotlivými nátěry.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA

0,10-0,15 kg na jeden nátěr.

BALENÍ

5 kg a 12 kg plechovka.

25 kg kbelík.

Doporučení Nord Resine

Po vytvoření ochranného filmu se NORDCHLOR vyznačuje dobrou chemickou odolností a odolností vůči UV záření, díky čemuž si po dlouhou dobu zachovává své příznivé vlastnosti a neztrácí přitom svůj estetický vzhled.