produkty stavební chemie
Nový web

GROVE MASSETTO

GROVE MASSETTO

GROVE MASSETTO

Hotový potěr pro úpravu sklonu a vrstvy o jakékoliv tloušťce.

Práškový před míchaný produkt, který po smíchání s čistou vodou do konzistence vlhké hlíny umožňuje realizaci i velmi nízkých a nejednolitých doplnění vrstvy, nutných k úpravě sklonu a k opravám malých tlouštěk u nových i starých podlah. Používá se vždy v adhezi  na podklad a pro optimální uchycení je nutno připravit adhezívní cementové mléko smícháním jedné dávky GROVE PRIMER se cca 3 hmotnostními díly GROVE MASSETTO. Hmota se nanáší kartáčem nebo plochým štětcem na jakýkoliv podklad (potěry, betony, dlaždice s lesklým povrchem, dřevo, přírodní i syntetický kámen atd.). Po smíchání s přípravkem Grove Primer zředěným čistou vodou v poměru 1:1 může být přípravek GROVE MASSETTO velmi dobře používán ke stěrkování a opravě nedokonale dokončených nebo velmi porézních potěrů před aplikací tekutých vodotěsných systémů řady BETONGUAINA, NORTIG, EP LASTIK atd. V případě, že je požadována vyšší odolnost vůči tlaku, musí být GROVE MASSETTO po aplikaci zpevněn impregnací NORPHEN SW SOLID. zředěnou vodou v poměru 1:4-1:6.

ZPŮSOB APLIKACE

Přípravek o konzistenci vlhké hlíny naneste na čistý podklad, ošetřený cementovým mlékem z GROVE PRIMER; pokračujte ručním nebo mechanickým hlazením.

Průměrná spotřeba

19 kg/cm/m²plochy.

BALENÍ

Pytel 30 kg po 56 kusech na paletě.

Třída reakce s ohněm

(Rozhodnutí 96/603/CE a násl. úpravy): A1 fl.

Doporučení Nord Resine

Jediný hotový potěr vhodný k doplnění vrstvy  o tloušťce od 1 mm do 10 cm bez obav z prasklin a odlupování od podkladu.

Připravený potěr na bázi písku a cementu, který se míchá na místě použití pouze s přidáním vody, je ideální pro všechny případy, kdy je na stavbě nutné vyrobit stěrku o nízké nebo proměnlivé tloušťce (od 1 do 100 mm) s absolutní jistotou úspěšnosti výsledku. GROVE MASSETTO umožňuje:

  • Opravy sklonu u venkovních teras před impregnací tekutými či tradičními prostředky (1);
  • Doplnění vrstvy  o nízké tloušťce před pokládkou dřevěných či keramických podlah, přírodního kamene nebo pryskyřic (2);
  • Vyhlazení příliš hrubých či poškozených potěrů (3).

GROVE MASSETTO používejte vždy v adhezi k podkladu na kotvící cementové mléko,  připravené ze směsi tohoto produktu a GROVE PRIMER.

Technické údaje

Měrná jednotka

Hodnoty

odolnost v tlaku po 28 dnech, UNI EN 196-1

MPa

15

odolnost v ohybu po 28 dnech, UNI EN 196-1

MPa

4

odolnost proti zmrznutí-rozmrznutí

cykly

>100

zrnitost UNI EN 933-1

mm

£1,25

SC1

SC1